Villa Hollywoodis, mis võtab hingetuks!

Kirjutas: Reet Helisabeth, February 15, 2011   1 kommentaar

See Californias Los Angelesis asuv supervilla on ehe näide erakordsest ja eksklusiivsest sisekujundusest Hollywood Hillsis. Villa asub ihaldusväärses Bird Street kvartalis, mis on elupaik nii mõnelegi rikkale ja kuulsale.

Luksus ja glamuur, mida siin redekoreeritud villas näeme, on tõepoolest “vau” ja võtab ahhetama! Neli magamistuba ja viis vannituba ning vapustav hiigelsuure basseiniga sisehoov, kust avaneb võrreldamatu vaade linnapanoraamile.

Lisaks leiame hoonest eritellimusena valminud imeõhukesed lükanduksed ja tipptasemel helitehnika. Igas toas asub dokk i-podile ja turvakaamerad ning välishoovi kõlarid ja kodukino on varustatud viimase sõna proferssionaalse 3DLP HD projektoritega. Siseõue domineeriva kauni lillekujulise kunstiinstallatsiooni autoriks on Nancy Braver.

Kõik siin villas tundub olevat ülivõrdes – ka hind! See ligi 400m²se pindalaga 9010 Hopen House on müügis 10 miljoni dollariga.

Kes soovib sisse kolida esimesena?;)

Allikas: http://freshome.com

1 kommentaar

[...] see oli, kui tõime teieni Hopen House villa Hollywoodis, nüüd juba saame tutvustada seda imelist luksuselamut Santa [...]

by Kodu kui klaaspaviljon | Decorate blogi on 22 February, 2011 at 15:24. #

Lisa oma kommentaar

Valik

Valikpeternak hebat