Kodu kui klaaspaviljon

Kirjutas: Reet Helisabeth, February 22, 2011   Lisa oma kommentaar

Alles see oli, kui tõime teieni Hopen House villa Hollywoodis, nüüd juba saame tutvustada seda imelist luksuselamut Santa Barbaras.

Tundub, et kinnisvarakriis hakkab lõpuks tõesti jääma minevikuradadele ning siinkohal üllatab California meid üha kallemate ja vingemate elamisväärtustega.

Klaaspaviljon on arhitekt Steve Hermanni loodud tipptasemel modernism ja ehe näide sellest, kui rafineeritud ning puhtajooneline võib see arhitektuuristiil olla.

Hoone 5 magamistoa ja 5 vannitoaga hõlmab endas 1300 m², kuhu mahub kenasti ka avar hall, kunstigalerii ning köök eraldi veinitoaga, kuhu mahub tuhandeid pudeleid hinnalisi veine. Kunstigalerii hõlmab antud hetkel haruldaste vintage autode kollektsioon. Galeriiruum on nii suur, et siia mahuks kokku kuni 32 autot.

Ilmselt me ei liialda, kui väidame, et see kodu on erakordne ning teist sellesarnast maailmas ei leidu. Klaaspaviljon on kombinatsioon erakordsest arhitektruurilahendusest ja detailideni läbimõeldud sisekujundusest, mis kokku moodustab stiilipuhta ja maitseka terviku.

Allikad: http://www.home-designing.com ja Sothebyshomes

Lisa oma kommentaar

Valik

Valikpeternak hebat