Ülivinge teismelise tuba 3/3

Kirjutas: Reet Helisabeth, December 7, 2010   Lisa oma kommentaar

Eelmisel kahel nädala tõime Teieni 2 vahvat noortetuba. Nüüd ongi käes aeg, et näidata Teile ka Teen Vogue võistluse viimast, kolmandat võitjat, 17aastast Blithet, kelle toal on samuti uus tegu ja nägu.

Kui Teile tundub, et Blithe tuba on kõike muud kui pubeka tuba, siis olete asjast õigesti aru saanud. Draamakunsti armastava toaomaniku kindel soov oli, et tuba oleks kõike muud kui plikalik. Blithe eelistab pesitseda ruumis, mis on täiskasvanulik ja läbimõeldud.

Stiili poolest on interjöör muidugi üks omamoodi virr-varr, millest aga disainer Tori Mellott on välja võlunud vahva harmoonia garderoobi tahveluste, punase metall-laua ja ohtrate riiulitega. Blithel on muide üle 200 raamatu, tubli Blithe!

Tüdruku sõnul, ja nagu ka pildilt näeme, oli tuba enne üks tõeline seapesa. Asjad, millest suur osa oli enne sees elanud vanema venna jagu, paigutusid ruumis nii, kuis juhtus. Tulemusega on neiu aga nii rahul, et hoiab siiamaani kahe käega peast kinni ning imestab, kuidas õnn talle naeratas ja kui lahe ta tuba nüüd on!

Mis Sulle siin toas kõige enam meeldib?

Draamahimuline Blithe

Seapesa enne…

Milline kolmest toast on Sinu lemmik?


Allikas: http://www.teenvogue.com

Lisa oma kommentaar

Valik

Valikpeternak hebat