Ülilaheda sisekujundusega korter New Yorgis

Kirjutas: Reet Helisabeth, March 10, 2011   1 kommentaar

See vinge dekoorikasutusega korter asub otse New Yorgi südames Park avenüül. Kõnealune elamine on mõnus segu modernsest mugavusest ja klassikalisest viimistlusest, mis koos moodustavad vägagi huvitava ja väljakutsuva sisekujunduslahenduse.

Elutuba on avar ja mitmekülgne. Ruumile lisab valgusküllasust maast laeni klaasaken, kust avaneb põnev vaade suurlinna tänavasaginale. Seintel ilutsev must-valge tapeet aga on väga efektne ning muudab kogu toa huvitavaks tervikuks.

Korteri värvigamma on lihtne, aga tabav – valge, hall, tumesinine ja must.  Särtsuks aga huvitav sinepikollane, mis mõjub interjööris kui kirss tordil! Kollane kirss:)

Magamistoadki on ruumiküllased ning ühenduvad välisruumiga läbi avarate seina- ja katuseakende. Vannitoad on lihtsad, ent luksuslikud.

Kokandusfännide lemmikuks on ilmselt aga köök, mis on varustatud  kõikvõimaliku vajaliku tehnikaga keelt allaviivate roogade valmistamiseks ja hoiustamiseks. Üha enam lähevad moodi taas eluruumidest eraldatud köögiplaneeringud, mida näeme siingi.

Deco lausa jumaldab seda julgust kasutada veidi ülekuhjatud dekoori, aitab juba modernsest minimalismist küll!

Mis on Sinu lemmik siin korteris? Kas ise elaksid siin?

Allikas: http://freshome.com

1 kommentaar

väga sheff!
valge marmor pole minu vaieldamatu lemmik, aga sellesse keskkonda sobib väga hästi. sellisse koju koliks kohe sisse,
täna Decorate, et postitate sellist infot! super! Edu!

by rael on 13 March, 2011 at 18:27. #

Lisa oma kommentaar

Valik

Valikpeternak hebat