Inspireerivad ruumid

Kirjutas: Reet Helisabeth, January 27, 2011   Lisa oma kommentaar

Inspiratsioon on üks tõeline kapriisitar – enamik loova töö tegijaid on aegajalt tundnud, et mõte lihtsalt ei lenda, tee mis tahad!

Loomulikult saab ideelendu tagant utsitada, lugedes erialast kirjandust, külastades mõnd huvitavat näitust või imetledes iidolite loomigut, aga see kõik on lühiajaline, kui meil pole õiget loomingut soosivat sisekujundust.

Vaikne mõtisklus, intensiivne keskendumine või järgmine suurprojekt – kõik need tegevused vajavad inspireerivat interjööri. Loova tööga kaasneb tihti ka vajadus olla omaette. Otsime “oma nurgakest”, kus mõnusasti mõtteid mõlgutada nii, et keegi ega miski tähelepanu ei hajutaks.

Toomegi teieni mõned inspireerivad sisekujundusideed sisustamaks puhketuba, kodukontorit või õdusat ateljeed kaunite kunstide viljelemiseks.

Kuidas inspireerid end Sina?

Kas õige sisekujundus aitaks mõttel lennata?

Mis võiks olla parem, kui mässida ennast mõnusasti sooja pleedi sisse, haarata lemmikraamat ja nautida pimedal sügisõhtul kuldset kaminatuld?

Vaata, kuidas värvid muudavad ruumi – vali loominguks alati värv, mis Sulle tõeliselt meeldib ja tunned, kuidas inspiratsioon hakkab lendama!

Ära alahinda väikeseid ruume – ka kitsana tunduvast aknaalusest saab luua”oma nurgakese”.

Hästi organiseeritud kontor – ei mingit virvarri segamas vajalikku mõttelendu.

Naturaalne puit tasakaalustab värviküllase raamaturiiuli. Tulemuseks tööd innustav harmooniline keskkond.

Aita ideede lendamisele kaasa – kui vähegi võimalik, kasuta päevavalgust.

Lase inspiratsioonil lennata ka pere kõige pisematel!

Allikas: http://www.home-designing.com

Lisa oma kommentaar

Valik

Valikpeternak hebat