Batmanist inspireeritud motellituba Taiwanis

Kirjutas: Reet Helisabeth, March 17, 2011   Lisa oma kommentaar

Seekord toome teieni midagi tõeliselt harukordset. See on tõeline maiuspala superkangelaste fännidele ja eriti just neile, kelle lemmik on Batman.

Ega see sisekujundusmaastikul nii haruldane olegi, et majutusteenuste omanikud millegi nii äärmuslikuga lagedale tulevad. Konkurents sel alal on tihe ja mida hullem idee pähe tuleb, seda suurem on ka tõenäosus kliendid endale napsata. Võiks isegi öelda, et teemahotellide leidmine on lihtne – seda muidugi juhul, kui teame, kust otsida.

See Batmanist inspireeritud interjöör asub Kaohsiungis Taiwanis Edeni nimelises motellis. Kuninglikult suur voodi, koobast meenutavad tsementseinad, hiiglaslikud peeglid, Bat-mobile (Batmani imeauto) ja Batmani logod – selle ja rohkemgi veel leiame siit.

Batmani tuba on nii populaarne, et seda saab kuuldavasti rentida vaid kolme tunni kaupa ja see kangelaslik kolm tundi maksab rohkem kui öö ühes Tallinna nimekas hotellis. Hmm…?

Edeni motellis on aga kokku 46 tuba, millest igaüks omamoodi eriline, kuna lisaks Batmani toale leiame sealt ehtsa vanglakongi, Jaapani multikategelased jt.

Kes on Sinu lemmikkangelane? Kmeeldiks Sulle ööbida mõnes teemamotellis?

Allikas: http://freshome.com

Lisa oma kommentaar

Valik

Valikpeternak hebat